שירת הזהב -הזמנה למופע

שירת הזה"ב

מופע המוגש לאוכלוסיית הגיל השלישי שזור בשירה ובאומר, הרצאה אינטראקטיבית בשילוב שירים וקטעי קישור בנושא בטיחות בדרכים. שימת דגש על מגבלות הגיל השלישי בליווי דוגמאות מחיי היום יום וסיפורים אישיים, המופע מוגש בגובה העניים ובשיתוף הקהל מלווה בשירה המותאמת לאוכלוסיה הנמצאת במקום ובשפות שונות כגון: עברית, לדינו, יידיש, מרוקאית, יוונית ועוד. משך המופע: 45 דקות / כולל: הגברה מקצועית וכלי נגינה.


ממליצים עלינו
בתאריך 29.12.2004 הופיע מר דורון אלפסי במופע לקשישים - שירת הזה"ב במופע זה לקחו חלק כ - 500 קשישים - המופע היה בעקרו ההדרכה של בטיחות בדרכים ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי הפעלת מוסיקה לפי טעמם של קהל השומעים ההדרכה הייתה טובה והשיגה את המטרה, כמו כן המסר הועבר לקשישים בצורה מקצועית, מדריכות ורכזות המועדונים קבלו הנחיה להעביר משובים, כל המשובים שעברו היו בהחלט טובים ואף למעלה מכך - אני ממליץ על המופע - נראה שזה המופע שזמן רב רצינו לא היה לנו ...
אופיר דנינו - מנהל נתיבי זהב - נתניה
אני מודה בשמי ובשם קשישי מרכז יום לקשיש דורה, לדורון אלפסי שהגיע למרכזנו לשמח את הקשישים ולהוסיף מידע בנושא זהירות בדרכים, ראוי לציין שהקשישים היו מוקסמים, נלהבים ומאושרים מהופעתו של דורון.
חגית כרמל - מנהלת מרכז יום דורה
2.2.2005
אנו מודות לך מקרב לב על ההופעה שלך ביום 18.5.2005 בפני קבוצת נשים בגיל הבכיר בויצו ירושלים בנושא - שירת הזה"ב , הרצאתך הייתה מאלפת כמו כן גם השירה והנגינה שלך ששילבת במהלך ההרצאה. הקבוצה יצאה מאוד נשכרת מהטיפים שנתת להם בנין בטיחות וזהירות בדרכים ונהנתה יחד עם זאת משירתך הנפלאה. אנו מקוות שתופיע בפני קבוצה זו פעם נוספת.
חן חן
רחל קורלנסקי - יו"ר אגף תרבות
כוכבה קלסקי - רכזת הקבוצה
לכב' אושרה הפקות
ברצוני להודות על המופע: "שירת הזה"ב" שניתנה לגמלאי מועדון "בית צבי" ע"י האמן דורון אלפסי למותר לציין את שביעות הרצון של הגמלאים ואת העובדה שמדובר במופע שחשיבותו רבה לגיל השלישי - נשמח להשתתף במופעים נוספים למען בטיחות הקשישים.
בברכה - אורנה שושני בר
העמותה למען הקשיש - חדרה
ביום 1.2.2005 שמחנו לארח במועדוננו את דורון מ"אושרה הפקות" - דורון השכיל לתת הרצאה, שלכאורה נושאה נדוש ונראה לא מעניין בצורה חוויתית ומעניינת. שילב קטעי נגינה, שירה משובץ ב"עשה ואל תעשה" בדרכים, סחף את קהל שומעיו, ההרצאה הייתה מרתקת מעניינת ובשיטה
חכמה זו - לדעת השומעים, זכתה להקשבה והשיגה את המטרה. תודה לכל הנוגעים בדבר ותודה מיוחדת לאושרה הפקות ולדורון במיוחד.
בברכה - נחמה משאלי
רכזת המועדון
ביום שני - 7.2.2005 הופיע מר דורון אלפסי במועדון הגיל השלישי במנהל קהילתי לב העיר בירושלים, הרצאה בשילוב שירה ונגינה הייתה פשוט מדהימה והקשישות שיתפו פעולה והיו מרוצות מאוד. מר דורון אלפסי העביר את המופע בצורה מקצועית עם חיוך וסיפורים שהשאירו טעם של עוד. ישר כח
בתודה - גבאי רחל
רכזת הגיל השלישי
עיריית ירושלים
ביום חמישי - 3.3.2005 הופיע אצלנו במרכז יום דורון במסגרת התכנית של נתיבי זהב - ברצוני להודות לך מאד על תרומתך להבאת התכנית אלינו. אף על פי שהקשישים נכים ומוגבלים הם עדיין חוצים כבישים, מהלכים על מדרכות וגם נוסעים באוטובוסים ומוניות. תרומת התוכנית גדולה מאוד עבורכם, דורון האיר את עיניהם כיצד להתנהג ולהתנהל בכלל וגם שימח את לבבם ועל כל זאת תודה .
בברכה
מלכה הלפרין
מנהלת מרכז יום קריית חיים
בתאריך - 29.11.2006 הופיע אצלנו במועדון שעריה דורון אלפסי במופע שירת הזה"ב על לציין את מקצועיותו הרבה של דורון שכבש את החברים וחשף אותם למחשבה אחרת, נתן להם דוגמאות מהמדיה המוכרת להם, לאור ההצלחה הרבה של האירוע, אבקש לערוך אותו גם בשנה הבאה.. תודה מעומק הלב לדורון ולכל מי שתרם שעה של נחת לקשישים ולציבור הגמלאים.

בברכה
צברי יהודית
רכזת המועדון
ברצוננו להודות למר דורון אלפסי ולאושרה הפקות על שתי הופעות מוצלחות ביותר שהתקיימו בנושא זה"ב לאוכלוסיית גמלאים של שלושת מועדוני קשישים שבאחריות מחלקת הרווחה, נשמח מאוד לקבל את המופע שוב בעוד חצי שנה כדי לרענן את המודעות בנושא זה"ב .
בתודה וישר כח
אורנה לשם - מנהלת מח' רווחה רעננה
שרה קראים - מנהלת מדור לקשיש - רעננה
מרטה מיודורסר - רכזת פתג"ם ופיתוח גמלאים - רעננה
יוני - 2006
ברצוננו להודות על המופע "שירת הזה"ב" - מופע זה"ב לגיל הזהב, מודים אנו על המופע הנהדר והמקצועי שהתקיים ב - 20.3.2007 - החברים במרכז מאוד נהנו והיו שמחים אם נוכל לקבל שוב את המופע.
בתודה לילי שיף
מנהלת המועדון
לעונג רב היה לנו לארח את דורון מחברת "אושרה הפקות" - דורון מעביר בצורה ברורה ומאוד מעניינת את בעיית הזהירות בדרכים. דורון מתמקד בעיקר בבעיות שיש לקשיש בכביש ומטבל את ההרצאה המרתקת בניגון וזמר בצורה מאוד יפה ואלגנטית.
חווינו חוויה מאוד מעניינת וברצוננו להודות לכם ובעיקר לדורון היקר.
עדית מפעילה חברתית
בשם קהילה מוגנת נווה שרת
תל אביב 2007
דורון יקר
אנו מודים לך מאוד פעם נוספת עבור ההופעה המצוינת והמרגשת שהעברת בנועם אצלנו, בבית גיל הזהב שבירוחם. ההופעה הייתה מדהימה, המבקרים שלנו נהנו ושמחת מאוד את לבבותיהם. יישר כח ונשמח להזמינך שוב,
בברכה ובתודה
אורלי אביגל אליהו
מנהלת מרכז היום
עותק:
עמרם מצנע - ראש מועצה ירוחם
רפי פחימה - יו"ר העמותה.
24.2.2009
בתאריך - 23.112009 זכינו להנות מהופעה מרשימה של דורון אלפסי במסגרת הקניית הידע והמודעות בנושא הבטיחות בדרכים. ההופעה שנתנה בצורה מאוד ברורה וקולעת כללה מסרים חשובים ביותר לבטיחות של הקשישים והוגשה בדרך חיננית ונעימה לשביעות רצונם של כל המאזינים. אנו חושבים שפעילות מסוג זה הינה בעלת חשיבות רבה ביותר לשמירה על בריאותם וחייהם של הקשישים. אנו מודים מכל הלב בשם הצוות והקשישים
יישר כח על פועלכם.
בכבוד רב
יולי גולדמן - רכזת תרבות מרכז יום שילה כרמל
בתאריך ה - 24.11.2010 הופיע דורון במועדון יום נחל שורק - תל אביב במופע שירת הזה"ב
אנו רוצים להביע את שביעות הרצון שלנו מעל ומעבר לכל דמיון - ושכן ירבו אומנים כמו דורון בישראל - אשר הוא נכס לכולנו .
המשתתפים במופע סרבו לתת לדורון לרדת מהבמה, הדרך בה הגיש את המסרים לבטיחות בדרכים הייתה מעולה ומעניינת מאוד מאוד ..
אנו מצפים ומחכים לדורון - אדם מיוחד, חברמן, אנושי ומסביר כל כך ברור את הנושא
תודה רבה בשם קבוצת גיל הזה"ב מלב יפו
ורכזת המועדון כרמלה
בתאריך ה - 1.6.2010 הופיע אצלנו דורון במועדון יום מתנ"ס נווה עופר - תל אביב
אני ממליצה מכל הלב על המופע - דורון עם המוסיקה והסיפורים נתן לגיל הזהב להבין את המסר
עשה זאת בהנאה רבה ובכיף, המסר עבר בדרך הכי מיוחדת ומקצועית, נשמח מאוד לארח את דורון המיוחד שהתאים עצמו לאוכלוסיית הקשישים ונתן הופעה ששימחה את הקבוצה.
באהבה ובתודה
אילנה מנהלת המועדון
לכבוד אושרת הפקות
ברצוננו להביע את רחשי התודה על המופע הקולע בפשטותו, במסרים המדויקים שעברו בשירים ועל דרך העברה הייחודית שהלהיבה והגבירה את תחושת השותפות ורוח ההתנדבות. הכלים שניתנו באמצעות תמליל, חריזה תנועה וצליל, הדוגמאות והסיפורים, השיתוף הפעיל של הקהל המחישו את המסרים העמוקים ועברו מלב אל לב. הצלחתם לקחת נושא רציני של בטיחות וזהירות ולהפוך אותו לא רק למסר חינוכי, אלא למסר שנעים וכייף להזדהות איתו.

ישר כוח עלו והצליחו בפעילותכם הברוכה !
מי ייתן ותמשיכו להציל את ילדי העתיד ולתרום לנהיגה בטוחה, ולשינוי במודעות !

נירה קיגלר-סואן
מנהלת מחלקת פיתוח והדרכה
האגף הגיל הרך עיריית נתניה
מופע שבוצע עבור מתנדבי זהב בגן - נתניה
דורון
תודה רבה על שיתוף הפעולה בשלושת הכנסים ברחבי מחוז הדרום
שביעות הרצון מהתכנים הייתה גבוהה מאד
אנשים לא מפסיקים לשבח את היום הנפלא הן ברמת המידע שהועבר והן ברמת האירוח בשלושת המקומות
אשמח בהמשך שיתוף הפעולה גם בעתיד
נורית זילברבוש
מנהלת קידום בריאות - מחוז דרום
מכבי שירותי בריאות
ברצוני להודות לכם מקרב-לב בשם צוות- המרכז והקשישים
על מופע מקסים שהענקתם לנו בתאריך 5.7.10 במרכז-יום כרמל
בנושא: "בטיחות בדרכים".
תודות מיוחדות למרצה דורון אלפסי שהעביר לנו בבקיאות, במקצועיות ובחינניות
הרצאה מאלפת וחיונית שלוותה בשירה ובנגינה שהוסיפו קסם ושמחה לאווירה.
הקשישים נהנו מאוד ולמדו רבות על הנושא.
מחכים בקוצר-רוח למופע הבא .....
יישר כוח על פועלכם!
בכבוד רב
יולי גולדמן
רכזת תרבות מועדון שילה כרמל חיפה
אושרה שלום,
המופע עם דורון היה מהנה ויפה...
וותיקי מעלה יוסף נהנו מאוד.
תודה מירי לוי מועצה אזורית מעלה יוסף.
מרץ - 2016