שרים ונזהרים בדרכים -עם דורון אלפסי

שרים ונזהרים בדרכים

מופע הפעלה מוזיקלי המעביר את מסרי הבטיחות בדרכים דרך שירים מקוריים וקליטים לצד מחרוזות שירים ליצירת אווירה וקשב, בשילוב קטעי מעבר בנושאים: חציית כביש, נסיעה בטוחה, מקומות משחק ועוד... מופע זה מוגש במתכונות שונות לקהלים מגוונים: גני ילדים - בתי ספר - אירועי קהילה - מופע ייחודי לקהל הדתי-חרדי / אין הגבלה במס' צופים / משך המופע: 45-50 דקות / כולל: הגברה מקצועית, מערכת הקרנה עם מסך ענק (רק במקומות סגורים), ניתן לקיים את המופע בחוץ ללא הקרנה.


ממליצים עלינו
בנות יקרות ...
רציתי לעדכן אותכן בחוויה שעברתי יחד עם עוד 300 תלמידים מהבית ספר שלי, הזמנו את דורון מחברת אושרה הפקות להופיע אצלנו במופע "שרים ונזהרים בדרכים"אני חייבת להגיד שפעם ראשונה שאני רואה 300 תלמידים שמשתפים פעולה בשמחה, בצהלה והכי חשוב- מרצונם החופשי..
אני מצרפת לינק לקליפ שעשיתי מאותו יום- מאד ממליצה בחום
הנא פנסו - ביס ממלכתי כפר קמא
היי אושרה, מאד נהניתי מהמופע. לדעתי המינון בין מלל ושירה נכון, יש איזון בין שמיעה וראייה, בין הפעלה פעילה לבין קשב. דורון מגיש את המופע בצורה קלילה בגובה העיניים של הילדים,מתמקד בילדים וקשוב להערותיהם. התוכן לא עמוס והחזרות על הכללים מאפשרות הפנמה ושיתוף פעולה. השירים מצוינים והעובדה שאת מפיצה אותם מאפשרת המשכיות. בקיצור היה מרגש לראות 400 ילדי גנים מדקלמים כללי זהירות בדרכים, הלוואי ונוכל להפוך זאת למסורת
תודה רבה על שיתוף הפעולה ומאמץ התקשורת בינינו.
מירי רכזת מתנדבים בגנים - מ.א גזר
אושרה בוקר טוב, לפני כשעתיים דורון קיים את המופע ומאוד נהנינו. כמו קוסם הוא ניהל את המופע וריתק את הילדים ובלימוד כללי בטיחות בדרכים. בינינו הייתי מאוד בספק אם יש מופע שיכול להחזיק גילאים כל כך שונים כתות א' וכתות ז' ביחד. אבל זה באמת הצליח, שאפו לדורון!
רצ"ב המשוב.
המופע מנוהל בהקפדה רבה, דורון ידע איך לעניין את התלמידים להקשיב לסיפור על תאונה שקרה לילד בגיל בית הספר וליצור אמפתיה. השילוב בין שירים ידועים, הסיפור של ילד נפגע בתאונת דרכים ולימוד שירים קצרים על כללי בטיחות בכביש היה מוצלח מאוד, במיוחד לאורך שעה שלמה דורון ידע איך לבקש לכבד אותו בהקשבה ומתי לאפשר השתתפות באמצעות שירת השירים. הילדים היו קשובים וממושמעים מאוד. אני בהחלט חושבת שהמופע תרם חלק ניכר להעלאת מודעות לנושא. התרשמנו מהמקצועיות של דורון לנהל את המופע במשמעת מופתי ויחד עם זאת למצוא את האיזון בין שירים קלילים לבין העברת מסר חשוב עם סיפור מהחיים.
מירי קדם - רכזת זה"ב - ביה"ס יהל"ם - רמת גן
מרץ - 2016