אני ואתה נשנה את העולם

מפגש מרגש המועבר באמצעות מחרוזות שירים בעיבודים ייחודיים ומקוריים, שזור בקטעי קישור מרתקים החושפים את הקהל לנושאים: כבוד האדם, שיוון, צדק חברתי, קבלת האחר והשונה, ערבות הדדית, הכלה וחמלה, זהות ושייכות, סבלנות וסובלנות. כל זאת מועבר בצורה מאתגרת ומעוררת מחשבה. משך המופע: 45 דקות / כולל: הגברה, מערכת הקרנה, תפאורה. (קיים פורמט מיוחד למופע זה עבור בני נוער).


ממליצים עלינו
אני ממליצה בחום לצפות במופע זה עקב התכנים המעשירים ומחזקים את הלמידה בנושא המרכז השנתי: "האחר הוא אני"
הפעילות תורמת ומעשירה בשפה יפה ושירים המוכרים לילדים, יישר כח.
קדוש הניה - אור עקיבא
אושרה שלום, אני שמחה ומאושרת כי יצרתם איתי קשר והחלטתי להזמין את המופע. הוא היה בזמן ובמקום ! התכנים היו רלוונטיים , מוצגים בצורה ברורה ונעימה , מחרוזות השירים סוחפות ומגבשות. דורון ואחיו היו מקסימים, דורון רהוט, ברור ואדם בעל נוכחות בימתית כובשת. התלמידים והמורות שלי עמדו רוב המופע על הרגליים ורקדו. קירוב לבבות אמיתי. !
ישר כוח , והמשיכו להיות איתי בקשר, תודה רבה , בברכה
תמר לב - מנהלת ביה"ס נחמיה תמרי - אור עקיבא
אושרה יקירתי, רוצה להביע את התרגשותי במילים. היה נ-פ-ל-א !!!! הילדים שיתפו פעולה שרו חייכו ונהנו .
ולדורון יש את זה בגדול מאוד כריזמתי ויודע להגיע לילדים. אז כל הכבוד על ההפקה נהנו מאוד ומחכים לדבר הבא. יום טוב
מירי קידר -רכזת חינוך חברתי - בי"ס אביטל מ.א גולן
דורון משתף את התלמידים בקטעי קישור רלוונטיים לתוכן השירים בחיבור לנושא, מתחבר לילדים ומצליח להפעיל ברגעים המתאימים. הפעילות תורמת הן בתוכן והן בגיבוש וביצירת אווירה, אשמח לשיתוף פעולה בעתיד.
שווין פנינה - מנהלת ביה"ס רמון - מודיעין
אושרה שלום,
ישר כוח על המופע המרהיב, מלא תוכן וערכי, אין ספק שהתלמידים והצוות נהנו כאחד,אני בטוחה שנמשיך לעבוד יחד
תודה מקרב לב,
סימה עזרא - מנהלת בי"ס שקמים מעוז - שדרות
היה שמח, מגוון, מפתיע, תכנים ערכיים, דורון הצליח "להחזיק" ולרתק הן את הילדים והן את צוות המורות. הילדים נחשפים לשירים מוכרים ומוכרים פחות, שרים, משתתפים. התכנים מותאמים לנושא: האחר הוא אני. פעילות לימודית קלילה ומהנה.
תודה על שיתוף הפעולה ניפגש במופע הבא ....
רביד שטיין - מנהלת ניצנים חדרה
רוצה להביע את שביעות רצוני מהמופע: "אני ואתה נשנה את העולם" - המופע הותאם לבי"ס דתי ממ"ד - התלמידים נהנו מאוד ואף המורות, במופע הייתה הפעלת ילדים בשירים, אהבתי את שילוב השירים ועבר והווה והתכנים המשלבים את המסר
ואהבת לרעך כמוך...
ציונה בן שמעון - מנהלת בי"ס יבנה - קריית אתא
ממליצה על המופע בשל ההתאמה לתכנים הנלמדים השנה ובכלל, מופע איכותי. הכישרון של דורון בשירה ונגינה והכי חשוב קשר טוב עם הקהל, קטעי קישור מצוינים, שילוב יפה בין המלל לבין השירה, התלמידים נהנו מאוד היו שותפים פעילים מתחילת המופע ועד סופו. הפעילות תורמת במספר מישורים ראשית ברמת התוכן והמשמעות לנושא, הפעילות מוצגת בהרבה מאוד היבטים לנושא וכיוונים כך שהמסרים החשובים עוברים בנוסף, האווירה השמחה יצירת ה..ביחד תורמת לגיבוש כל ביה"ס סביב הנושא. מופע מקסים ומומלץ לכל בתי הספר, מומלץ כערב קהילתי בו יהיו שותפים גם ההורים, תודה מכל הלב.
אתי כהן - רכזת תרבות - ביה"ס אורים - קריית ים
הפעילות הייתה חווייתית ומשמעותית. גרמה להתרוממות רוח, הנאה ולמידה בו זמנית, המנחה (דורון) היה נעים, קשוב, מכיל וכריזמטי, המטרות הושגו בהחלט. המופע מומלץ מאוד. יתרונותיו שהוא קצר, קליל ונותן אווירה טובה אך גם מצליח להעביר מסרים חשובים, לחשוף את התלמידים לעולמות תוכן שונים וללמוד על עצמים ועל האחרים. המשימה שלנו כאנשי חינוך היא לקחת את הפעילות כמנוף לעבודה משמעותית בכיתות ולנסות להביא את התלמידים לחוויית למידה משמעותית.
חניתה מעוז - מנהלת חט"ב דנציגר - קריית שמונה